Ile kosztuje nerka dziecięca? Jaką wybrać?

Nerka to ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza kiedy dziecko wychodzi bawić się na zewnątrz i musi zabrać ze sobą klucze, telefon czy inne drobne przedmioty.

Saszetka nerka dla dzieci – wybierz odpowiedni model

Rodzice często zastanawiają się: „Co jest takiego skomplikowanego w kupowaniu nerki dla dziecka”. W efekcie kupują pierwszy lepszy model, który zobaczą w sklepie. Potem saszetka nerka dla dzieci albo leży bezczynnie w domu, albo zbyt szybko traci swój atrakcyjny wygląd. Dlatego saszetka nerka dla dzieci powinny być wybierana wspólnie z samym zainteresowaniem. Przykładowo w tym sezonie modne są nerki w ciekawych kształtach:

• Plasterki owoców (kiwi, jabłko, pomarańcza itp.).

• Śmieszne nadruki zwierząt (kot, szop, mysz itp.).

• Z nadrukami tematycznymi (kosmos, statki, dinozaury itp.).

Wszystkie modele mają jasne i atrakcyjne odcienie. Są modne i dostosowane do wieku dziecka.

Nerka dla dzieci – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Istnieją modele toreb z dużą liczbą kieszeni i przegródek. Taka nerka dla dzieci przypomina modele dla dorosłych. Jednak w przypadku dzieci taka funkcjonalność jest często zbędna. Nerka jest stosunkowo kosztowna, a dzieci wykorzystują kieszenie do innych celów lub w ogóle ich nie używają. Dlatego też nerki dla dzieci są produkowane z jedną pojemną komorą. W torbach dla nastolatków umieszcza się dodatkową, ukrytą kieszeń dostępową z tyłu. Przydaje się do chowania pieniędzy lub telefonu komórkowego.

W wersji klasycznej torebka zakładana jest w talii, gdzie jest bezpiecznie zamocowana. W przeciwieństwie do klasycznej torebki trudno ją zgubić lub zapomnieć. Ale moda sama dostosowuje użycie akcesoriów. Modne stało się noszenie ich na klatce piersiowej z paskiem przerzuconym przez ramię. W torbach na pasek stosuje się długie paski z szerokim zakresem regulacji. Jeśli wolisz klasykę, zaciśnij pasek i noś torebkę przewieszoną przez talię. Jeśli dziecko chcę być modne, może nosić torebkę na ramieniu lub na ukos. Takie dodatki mogą nosić nawet dorośli, którzy lubią jasne, młodzieżowe projekty.

Nerka dla dzieci powinna być solidnie wykonana. Powinien się tam zmieścić telefon, dokumenty i kilka akcesoriów. Warto przetestować okucia i tkaniny pod kątem wytrzymałości. Gotowe modele powinny być poddawane trzystopniowej kontroli jakości. Szwy na torbach muszą być równe i schludne. Dodatkowo torebka powinna być zabezpieczona impregnatem wodoodpornym i odpornym na zabrudzenia. Materiał nie przepuszcza wody, brud nie wnika we włókna, a jeśli na powierzchni pozostaną plamy, można je łatwo usunąć zwykłą, wilgotną szmatką.

Saszetka nerka na ramię

Nerka dziecięca dla dziewczynki – wybierz swój model

Podobnie jak w przypadku modeli dla dorosłych, także klasyczna nerka dziecięca dla dziewczynki może być dostępny w różnych odmianach:

• Torba bananowa. Jeden z najpopularniejszych typów. Najczęściej klasyfikowana jako męska torba na pasek. Jest niewielkich rozmiarów, posiada jedną kieszeń z dużą ilością przegródek. Można ją nosić zarówno na pasku, jak i na ramieniu.

• Kompaktowa skórzana torba na pasek. Bardzo wygodna dla tych, którzy nie lubią nosić rzeczy w rękach. Jest to rodzaj portfela. Używany do noszenia na co dzień. Lepiej nie używać jej w trakcie aktywnych zabaw.

Nerka dziecięca dla dziewczynki na pasek. Najmniejsza odmiana. Dobrze nadaje się dla dzieci, które muszą gdzieś schować klucze.

• Do biegania. Nerki do biegania najczęściej posiadają wiele kieszeni. Niektóre nadają się do przechowywania drobnych przedmiotów: telefonu, pieniędzy i kluczy, inne natomiast nadają się do przechowywania większych przedmiotów, np. butelek z wodą.

Nerka dziecięca dla chłopca – co jeszcze warto wiedzieć?

Wybierając torbę do codziennych stylizacji, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów:

Nerka dziecięca dla chłopca to nie tylko modny dodatek, ale także praktyczny element garderoby, który służy do przechowywania przedmiotów niezbędnych na co dzień: kluczy, pieniędzy, prawa jazdy, puderniczki, telefonu itp. Określając rozmiar nerki na pasek, należy wziąć pod uwagę nie tylko jej użyteczną objętość, ale także harmonijne połączenie dodatku z sylwetką.

• Drugim najważniejszym kryterium jest kolor nerki. Ponieważ dodatek ten nie jest wybierany pod kątem konkretnego wyglądu, ale do codziennego użytku, kolorystyka torebki powinna być uniwersalna, pozostawiając możliwość łączenia z szeroką gamą elementów garderoby. Nerka dziecięca dla chłopca może być w kolorze czarnym. Modny jest też elegancki beż, stylowy burgund i bogaty brąz. Należy zachować ostrożność, jeśli chodzi o białe modele, ponieważ dziecko szybko zabrudzi torebkę.