Oryginalne bluzy męskie

Bez względu na to, czy interesują nas bluzy rozpinane, czy też zakładane przez głowę, modele wyposażone w kaptur, czy też pozbawione go, nie możemy narzekać na niedobór ciekawych rozwiązań. Warto przyjrzeć się im bliżej i przekonać się, że za oryginalne bluzy można uznać także te, w których czujemy się naprawdę dobrze.

Bluzy męskie bez kaptura – codzienna stylizacja

Moda na bluzy męskie bez kaptura towarzyszy nam już od kilku lat i wiele wskazuje na to, że regularnie będzie się utrzymywać. Nie może być jednak inaczej. Tego rodzaju bluzy zwracają na siebie uwagę ze względu na prosty krój. Także ich kolorystyka jest stonowana, o ile w centrum naszej uwagi nie znajdują się bluzy z nadrukiem, które są o wiele bardziej wyraziste. Dzięki takiemu podejściu projektantów panowie zyskują rozwiązania niemal idealne. Wielu z nich narzeka, że dopasowanie bluzy do potrzeb bywa trudne, tym czasem tu mamy do czynienia z rozwiązaniem nie tylko atrakcyjnym wizualnie, ale i pasującym do każdej stylizacji.

Oczywiście, nie mamy do czynienia z rozwiązaniami, które będą podobać się każdemu i sprawdzać się bez względu na okoliczności. Wybierając je warto więc przywiązywać szczególnie dużą wagę do tego, w jakiej kolorystyce są utrzymane. Jeśli nie jesteśmy osobami przepadającymi za eksperymentami modowymi, stawiajmy przede wszystkim na rozwiązania stonowane, w tym zwłaszcza czarne i granatowe. Takie bluzy rozpinane bez kaptura można bezpiecznie dopasować tak do jeansów, jak i do spodni dresowych. Nie trzeba też obawiać się, że wpłyną negatywnie na to, jak jesteśmy postrzegani w towarzystwie.

Bluzy męskie z kapturem – wygodnie i młodzieżowe

Bluzy męskie z kapturem to propozycje interesujące, choć nie aż tak bezpieczne, jak te ich odpowiedniki, które nie posiadają kaptura. Warto jednak podkreślić, że mamy w ich przypadku do czynienia z klasyką gatunku. Trudno utrzymywać, że sprawdzą się bez względu na okoliczności. Nie sposób jednak nie zgodzić się z tym, że są ważnym elementem męskiej garderoby. Choć dla wielu osób jest to zaskoczeniem, potencjał stylizacyjny bluz tego rodzaju nie jest wcale mały. Tu warto wspomnieć przede wszystkim o możliwościach bluz z kapturem z nadrukiem. Te rzucają się w oczy i przekazują szereg ważnych informacji na temat charakteru ich właścicieli. Są też nieocenione wtedy, gdy zależy nam na rozwiązaniu wygodnym.

Jeśli jednak bluzy męskie z kapturem mają być uniwersalne, najlepiej postawić na te bez napisów, utrzymane w odcieniach szarości. Można je zestawić z praktycznie każdym typem spodni. Kaptur jest w takim przypadku postrzegany jako element czysto dekoracyjny. Jeśli jednak nastąpi załamanie pogody, trudno go nie docenić.

bluza

Bluzy rozpinane – bez względu na pogodę

Polując na oryginalne bluzy warto zwrócić uwagę na to, że zarówno bluzy męskie bez kaptura, jak i te wyposażone w kaptur cieszą się szczególnie dużą popularnością, gdy są wyposażone w zamek. To właśnie modele rozpinane są dziś jednym z hitów męskiej mody. I choć od ich pojawienia się na rynku minęło już sporo czasu, nadal mówi się o nich jako o swego rodzaju powiewie świeżości. Lista ich zalet jest długa, za jedną z najciekawszych uważa się przy tym łatwość, z jaką można je łączyć z innymi ubraniami. Bluzy rozpinane pasują także do bardziej oficjalnych stylizacji. Są wygodne, mogą być noszone bez względu na pogodę i budzą duże uznanie w oczach nawet bardzo wymagających kupujących.

Bluzy z nadrukiem – nie tylko dla młodzieży

Osoby zastanawiające się nad zakupem oryginalnej bluzy, powinny mieć na uwadze również ogromny potencjał, jaki charakteryzuje bluzy z nadrukiem. Ku zaskoczeniu wielu osób, rozwiązania tego rodzaju nie są wybierane jedynie przez młodzież, ale również przez osoby w sile wieku. Co ważne, także ta grupa odbiorców nie ukrywa swojego zadowolenia z dokonanego zakupu. Tym, co za nim przemawia, wydaje się być przede wszystkim możliwość wejścia w posiadanie rozwiązania, które rzuca się w oczy. Nawet, jeśli bluzy tego rodzaju nie pasują do oficjalnych stylizacji, jest wiele innych okazji, aby je założyć.

Bluzy męskie z kapturem i bez – jak je wybrać?

Bez względu na rodzaj bluzy, pamiętajmy o kilku zasadach, których przestrzeganie uczyni nasz wybór łatwiejszym.

1. Bluza powinna być wygodna, bo nawet najbardziej oryginalne rozwiązanie nie zda się na wiele bez tego atutu.

2. Tylko naprawdę dobrej jakości materiał sprawi, że będzie się dobrze prezentować.

3. Bluza powinna podobać się przede wszystkim nam samym, a dopiero potem – projektantom i ekspertom ze świata mody.