Konkurs – wygraj łóżeczko od Pinio

27
698
To, że meble Pinio uwielbiam to wiecie, bo widzieliście zarówno pokój Artura jak i pokoik Antosi. W naszym domu są już od czterech lat i z czystym sumieniem mogę je polecać każdemu, kto lubi klasyczny dizajn, dobrą jakość i wzory, które nigdy nie wyjdą z mody.

Dlatego postanowiłam postarać się o coś dla Was i wraz z marką Pinio i Lamps&Company przygotowaliśmy konkurs w którym główną nagrodą jest łóżeczko – tapczanik z najnowszej kolekcji I’ga. Łóżeczko, które już od pierwszych dni przez kolejnych kilka lat posłuży Twojemu dziecku.

 

Zasady konkursu:

1. Zrób zdjęcie, nagraj krótki filmik lub napisz 3-4 zdania na temat „Czuję się szczęśliwa/y gdy…” Pełna dowolność w wyrażaniu siebie i swoich emocji, pokaż nam powód Twojego szczęścia (uśmiech dziecka, wschód słońca, gorąca kawa z kawałkiem ciasta, a może wakacje pod palmami?) w wybranej przez siebie technice.
2. Swoje prace możesz umieszczać: tu na blogu w tym wpisie w komentarzach,  na moim Facebooku pod grafiką konkursową TU lub na instagramie tagując #szczesciezpinio #szczesciezlamps
3. Polub na Facebooku PinioLamps&Company nas FistaszkoweLove lub jeśli bierzesz udział na Instagramie zaobserwuj tam Pinio Lamps&Company i FistaszkoweLove
4. Udostępnij grafikę konkursową, którą znajdziesz na moim Facebooku i Instagramie, tagując #szczesciezpinio #szczesciezlamps
5. Zaproś 5 znajomych
6. Konkurs trwa od 19.08 do 16.09.2016 r.
Nagrodą główną jest łóżeczko-tapczanik I’ga.
Dodatkowymi nagrodami są lampka nocna x 2 i kocyk ocieplany x 1 firmy Lamps&Company
Główną nagrodę wybierze Jury ze wszystkich zgłoszonych prac, natomiast nagrodami dodatkowymi zostaną nagrodzone po jednym zgłoszeniu z każdej techniki, czyli 1 lampka zostanie przyznana za najlepsze zdjęcie, 1 lampka za najlepszy opis i 1 kocyk za najlepszy filmik.
Liczy się przede wszystkim fantazja, kreatywność, przekaz emocji i Waszych odczuć. Nie patrzymy na jakość zdjęć i filmików, tak żeby każdy miał szansę niezależnie od sprzętu jaki posiada. Pamiętajcie, że .liczy się „to coś”.
 
Każdy może przesłać maksymalnie 5 zgłoszeń, pamiętając, żeby za każdym razem zaprosić 5 innych znajomych, nie zapominajcie też o hashtagach #. 
Wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni po zakończeniu konkursu, tu na blogu.

POWODZENIA !!!

WYNIKI !!!


Główną nagrodę – łóżeczko od Pinio wygrywa Pani Katarzyna Janik
za odpowiedź na konkursowe pytanie

„Mogłabym napisać, że jestem szczęśliwa gdy moje dziecko jest szczęśliwe, albo, gdy smacznie śpi, a ja piję ciepłą kawę. Ale zanim zostałam mamą to też byłam szczęśliwa – w wodzie, śmiejąc się jak dziecko, skacząc beztrosko przez fale, nurkując i stając na rękach. I jako mama mam nadzieję pokazać taką radość swojemu synowi, zaszczepić w nim radość z takich małych rzeczy jak kąpiel w morzu.”

Lampki od Lamps&Company wygrywają:
Pat Paw za filmik
https://www.facebook.com/100007629588210/videos/1733381803592789/Malwy Mazurkiewicz za zdjęcie:

Koc od Lamps & Company Pan Tomasz Wiśniewski za opis:

„Czuję się szczęśliwy gdy budząc się rano widzę rozmierzwione włosy żony która wtulona w poduszkę przytula naszego dzidziusia,a jednocześnie na wpółotwartym okiem rozgląda się dookoła w poszukiwaniu „łobuza” który mógłby zakłócić tą słodką chwilę! Czuję się szczęśliwy gdy wracając do domu widzę bałagan, gdy wraz z żoną zamiast siedzieć przed telewizorem mogę pozbierać zabawki a przy okazji pobawić się z żoną i dziećmi ,wygłupiając się do łez, tarzając po podlodze i zatrzymując każdą chwilę!! 
Czuję się szczęśliwy że mam do kogo wracać, że zamieniłem kumpli na rodzinę, kufel piwa na herbatki a bar na dożywotnie wczasy we własnym domu z atrakcjami o jakich inni mogą pomarzyć, a więc nauka chodzenia, „karmienie” zawsze śmiejącego się dziudziusia, robienie z siebie modelki bo córcia to uwielbia, czuję się szczęśliwy gdy wraz z dziećmi zaszywamy się w pokoju i wykonujemy teatrzyk, te pokłady ich kreatywności sprawiają, że moje serce pęka z dumy a radość mnie rozpiera, i jak drogie Fistaszkowe love ich tu nie kochać ?”

Gratuluję i prosze o kontakt.

REGULAMIN KONKURSU
POSTANOWIENIA OGÓLNE
 • 1
1.Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Czuję się szczęśliwa gdy…”. Celem konkursu jest wybór najciekawszego zdjęcia/filmiku/krótkiego tekstu przedstawiającego temat konkursu.
 • 2
1.Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest producent mebli, marka Pinio, działający pod adresem www.pinio.com.pl zwany dalej Organizatorem Konkursu.
 • 3
1.Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com, Instagram a dostępny jest na profilu Organizatora www.facebook.com/meblepiniohttps://web.facebook.com/fistaszkowelove/ oraz na stronie internetowej www.fistaszkowelove.pl oraz www.pinio.com.pl
 • 4
1.Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa do 16.09.2016 r.
II. UCZESTNICY KONKURSU
 • 5
1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, tj. posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w dniach do 16.09.2016 r. (do godziny 22:00)  zamieszczą na swoim facebooku i/lub Instagramie zdjęcie/filmik/krótki tekst obrazujące hasło konkursowe.
 • 6
1.Uczestnikami Konkursu może być każdy, a niepełnoletnie osoby proszone są o zgodę pisemną rodziców.
 • 7
1.Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe oraz zdjęcia/filmiki, krótki tekst przekazane Organizatorowi przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
2.Umieszczenie pod swoją pracą hashtagu #szczesciezpinio #szczesciezlamps lub zamieszczenie jej pod postem konkursowym (tj. zgłoszenie pracy do konkursu) równoznaczne jest z przekazaniem praw autorskich przesłanej pracy Organizatorowi Konkursu. Prace te mogą być wykorzystywane przez Organizatora w trakcie jak i po zakończeniu Konkursu.
III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU
 • 8
1.Wybór najlepszego zdjęcia/filmiku/tekstu zostanie dokonany przez Organizatora.
2.Jury w drodze głosowania wybierze 1 najlepszą pracę i nagrodzi ją główną nagrodą, oraz 3 prace, które nagrodzi nagrodami dodatkowymi.
 • 9
 1. Aby przystąpić do Konkursu należy:
 • zapoznać się z Regulaminem Konkursu (wysłanie zdjęcia/filmiku/tekstu jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu),
 • zamieścić pracę konkursową na Facebooku pod postem konkursowym lub na swojej tablicy pod hasztagiem #szczesciezpinio #szczesciezlamps lub na instagramie pod hasztagiem #szczesciezpinio #szczesciezlamps dodatkowo należy spełnić pozostałe kryteria wymienione wyżej.
 1. Zgłoszone do Konkursu prace nie może zawierać treści wulgarnych, obraźliwych lub naruszających dobra osobiste innych osób. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji przesyłanych przez uczestników Konkursu zdjęć oraz odmowy ich umieszczenia na stronach konkursowych w przypadku, gdy uzna, że ich treść może naruszać prawo, dobre obyczaje, uczucia, w tym uczucia religijne oraz prawa osób trzecich. W szczególności Organizator będzie usuwać zdjęcia o charakterze erotycznym, pornograficznym, ksenofobicznym, rasistowskim.
3.Celem postawionym przed uczestnikami Konkursu jest zaprezentowanie za pomocą fotografii/filmiku/tekstu tematu konkursowego – sposób ujęcia tematu jest dowolny.
4.Każdy z uczestników Konkursu może wysłać dowolną ilość zgłoszeń, jednak nie większą niż 5 sztuk.
5.Wysyłając swoje zgłoszenie, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszona do Konkursu praca jest jego własnością i zostało wykonane przez niego samego, oraz, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe i osobiste do tego zdjęcia, w tym prawo do wysyłania go na Konkurs.
6.Uczestnik umieszczając swoją pracę w konkursowym wpisie, udziela Organizatorowi licencji na korzystanie z tego materiału, powielanie i rozpowszechnianie go w dowolnych mediach.
 1. Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) do 5 dni po zakończeniu konkursu.
8.Wyniki Konkursu oraz zwycięzcy zostaną opublikowani na profilu www.facebook.com/meblepinio oraz na stronie internetowej www.fistaszkowelove.pl i www.pinio.com.pl w zakładce aktualności.
9.O przyznaniu nagrody Zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony przez Organizatora za pośrednictwem serwisu Facebook bądź Instagram w ciągu 1 dnia od daty jego wyłonienia.
10.Zwycięzca zobowiązany jest w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości od Organizatora, w informacji zwrotnej potwierdzić jej otrzymanie oraz podać dane (imię, nazwisko, numer telefonu, adres korespondencyjny), w celu wysyłki nagrody.
11.Jeżeli odpowiedzi, o której mowa w pkt 10 powyżej, nie uda się uzyskać od strony Zwycięzcy w określonym terminie, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy rezerwowej.
IV. NAGRODY
 • 10
1.W konkursie przewidziano 4 nagrody: jedno łóżko z kolekcji Iga mebli Pinio oraz lampka nocna x 2 i kocyk x 1 firmy Lamps&Company
2.Uczestnik Konkursu ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody.
3.Nagroda nie podlega wymianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
4.Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy Konkursu w ciągu 30 dni od wyłonienia laureata Konkursu przez Organizatora pocztą polską lub pocztą kurierską na adres korespondencyjny w Polsce, podany przez Zwycięzcę.
5.Zwycięzca traci prawo do nagrody, bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.
6.Nieodebranie przekazanej Nagrody oznacza wygaśnięcie prawa do nagrody i powoduje wygaśnięcie wszelkich roszczeń z tego tytułu wobec Organizatora.
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 • 11
1.Uczestnik oświadcza, że przysługują mu autorskie prawa osobiste i majątkowe do wszystkich zgłoszonych do Konkursu zdjęć i prawa te nie są obciążone prawami osób trzecich oraz jest uprawniony do rozporządzania nimi w zakresie i celu opisanym w ust.1.
2.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania materiałów konkursowych.
3.Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie
4.W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
 • 12
Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, ani przeprowadzany przez Serwis Facebook ani z nim związany. Właściciel Serwisu Facebook nie ponosi odpowiedzialności za realizację Konkursu. Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że wszelkie dane osobowe przekazywane w związku z Konkursem Uczestnik przekazuje Organizatorowi, a nie Serwisowi Facebook.
 • 13
1.Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie do 16.09.2016 r.
2.Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu, jak również dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
 1. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia Organizatorowi.
 • 14
1.W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 1. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Sąd Powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
3.Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na profilu www.facebook.com/meblepiniohttps://web.facebook.com/fistaszkowelove ,  www.fistaszkowelove.pl

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi szalenie miło jeśli:

- polubisz i udostępnisz go dalej

- zostawisz komentarz.

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami?

Koniecznie polub nas na Facebooku, dodatkowo dużo zdjęć, których nie pokazuję na blogu znajdziesz na naszym profilu na Instagramie.

27 KOMENTARZE

 1. Czuję się szczęśliwa, gdy swoją obecnością wywołuję uśmiech na jej ślicznej buźce <3 Czuję się wtedy potrzebna i kochana przez tą małą istotkę. Kocham ją i wiem, że ona mnie też i nikt i nic tego nigdy nie zmieni <3 Ona jest moim największym szczęściem, cudowna i wspaniała <3 Co dzień wywołuje u mnie łzy szczęścia!! Oliwka <3

  Odpowiedź zostawiam na blogu, hashtagi i znajomych zapraszam na fb

 2. Czuję się szczęśliwa, gdy…. chyba nie muszę wiele mówić. Taki widok dla każdej mamy i żony wywołuje szczęście i ścisk w gardle ze wzruszenia. Skończyłam szkołę ze świadectwem z czerwonym paskiem, zdałam prawo jazdy za pierwszym razem za pieniądze zarobione w mojej pierwszej pracy, do wielu rzeczy doszłam sama własnymi siłami. Ale nic z tych rzeczy nie wywołało u mnie takiego szczęścia jak te moje dwa Skarby! To jest to, co w życiu udało mi się najbardziej i codziennie za to dziękuję! <3 Nawet gdy mamy trudniejsze dni, bo i takich nie mało 🙂 Kocham ponad wszystko!

 3. Nie napiszę chyba nic odkrywczego i powtórzę pewnie za co drugą mamą – czuję się szczęśliwa, gdy moje dzieci nie znajdują powodu do płaczu 🙂 gdy są pogodne i radosne.O właśnie takie…

 4. C gdy w ciągu dnia mam chwilę tylko dla siebie
  Z gdy po wyjściu od fryzjera jestem zadowolona
  U gdy rano uda mi się wypić gorącą kawę
  J gdy po nieprzespanej nocy budzę się wypoczęta
  Ę gdy mogę komuś pomóc

  S gdy za oknem świeci słońce
  I gdy zrobię make up
  Ę gdy nie muszę gotować, bo mąż zaprasza do restauracji

  S gdy w drzwiach spotykam kuriera
  Z gdy moja rodzina jest zdrowa
  C gdy mam czas na pomalowanie paznokci
  Z gdy mogę się spotkać sam na sam z przyjaciółką
  Ę gdy widzę szczęście na buzi moich dzieci
  Ś gdy mam w domu gości
  L gdy mogę poleniuchować
  I gdy widzę, że moja waga spada

  W gdy wybije 19 a dzieci już śpią
  A gdy słyszę słowa KOCHAM CIĘ

 5. https://www.youtube.com/watch?v=Iy_Q96ErxLc

  Czuję się szczęśliwa, gdy podróżujemy, jemy dobre rzeczy i kiedy ciągle się śmiejemy.
  A w grudniu dołączy do nas mały Antoś, więc szczęście przesiąknie świat cały na wskroś.
  Miłość i rodzina to szczęście największe, więc dzielimy się z Wami tym co najpiękniejsze!

  polubienia i hasztagi na instagramie @hoopoe_hunter

 6. Czuję się szczęśliwa, gdy ktoś niespodziewanie zadzwoni po kilku miesiącach milczenia, albo Ty podasz mi ciepłą kawę do łóżka. Tak samo, gdy nieznajomy powie serdecznie "miłego dnia" mijając mnie w windzie, a starszy Pan delikatnie zdejmie kapelusz kłaniając się w moim kierunku. Takie małe, drobne uprzejmości o których często zapominamy sprawiają, że nadal wierzę w ludzi, w dobro i miłość i zawsze czuję to ciepło w okolicy serca promieniujące na całe ciało. Wtedy jestem szczęśliwa.

 7. kocham ich każdego dnia, uwielbiam patrzeć jak rosną, śmieją się ,są szczesliwi, to dla nich cięzko pracuję i mimo to jestem szcześliwa, każdy ich sukces to dla mnie nagroda, kazdy poranek daje kopniaka do działania a stokrotka zgnieciona w dłoni po tym jak coś zbroją jest najwspanialszym prezentem, codzienne walki i kłótnie tez kocham bo jak jest za cicho to jakos tak pusto sie robi……i wiecie co, ja chyba tak ogólnie jestem szczesliwa, szczesliwa swoją codziennością swoimi 3 cudami , męzem , psem , 2 chomikami, szczesliwa pracą, rodziną starym , domem który jest nasz, szczesliwa kazdym porankiem , szczęśliwa tym że w grudniu do głośnej brygady dołączy Julek, szczesliwa nawet tym że czasem mam zakwasy jak po maratonie, a nogi mi do tyłka wchodzą, że zrobie 200 pierogów i za chwile ich nie ma, ze pozwole malowac farbami a potem mam cały dom w tęcze,że jak jedziemy na zakupy to jesteśmy mega wielorodzinną atrakcją, że mam najwspaniajsze, najpiekniejszei najkochańsze dzieci ….

  całe moje szczęście to oni….Eliza, Bartuś, Maciuś ………i Julek -mąż osobisty pies który miał być labradorem ale mu nie wyszło i każdy nasz wspólny dzień

 8. kocham ich każdego dnia, uwielbiam patrzeć jak rosną, śmieją się ,są szczesliwi, to dla nich cięzko pracuję i mimo to jestem szcześliwa, każdy ich sukces to dla mnie nagroda, kazdy poranek daje kopniaka do działania a stokrotka zgnieciona w dłoni po tym jak coś zbroją jest najwspanialszym prezentem, codzienne walki i kłótnie tez kocham bo jak jest za cicho to jakos tak pusto sie robi……i wiecie co, ja chyba tak ogólnie jestem szczesliwa, szczesliwa swoją codziennością swoimi 3 cudami , męzem , psem , 2 chomikami, szczesliwa pracą, rodziną starym , domem który jest nasz, szczesliwa kazdym porankiem , szczęśliwa tym że w grudniu do głośnej brygady dołączy Julek, szczesliwa nawet tym że czasem mam zakwasy jak po maratonie, a nogi mi do tyłka wchodzą, że zrobie 200 pierogów i za chwile ich nie ma, ze pozwole malowac farbami a potem mam cały dom w tęcze,że jak jedziemy na zakupy to jesteśmy mega wielorodzinną atrakcją, że mam najwspaniajsze, najpiekniejszei najkochańsze dzieci ….

  całe moje szczęście to oni….Eliza, Bartuś, Maciuś ………i Julek -mąż osobisty pies który miał być labradorem ale mu nie wyszło i każdy nasz wspólny dzień

 9. Szczęście dla każdego wyraża się inaczej, ja, czuję się szczęśliwa gdy widzę obraz swojej rodziny jako miłosną sielankę, gdy patrzę przez drzwi od kuchni a w salonie mój mąż bawi się z naszą trójką szkrabów tak, jak prawdziwy SUPERMAN ! Czuję się szczęśliwa gdy moje dzieci są radosne, gdy despecą (choć po części też mnie to denerwuje, ale bardziej cieszy że w ogóle mają ochotę na psoty), gdy padają jak "kaczki" na dywanie nie mając już sił, lecz wielkim uśmiechem ! Czuję się szczęśliwa gdy śpiący z nami 1 miesięczny Kacperek kopie nas , gdy tuż o świcie pieje kogut sąsiada i nagle do pokoju wchodzą starsze dzieci, kładąc się dookoła nas , uwielbiam to wypełniające mnie od środka uczucie szczęścia które pojawia się zawsze gdy otaczają mnie oni, moi najbliźzi, gdy dzieje się coś niezwykłego, gdy słyszę pierwsze słowo, widzę pierwszy krok, gdy dzieci spontanicznie wręczają mi polne kwiaty bądź kamyki z napisem love… Czuję się szczęśliwa gdy jestem sobą i gdy wiem, że wchodzę do domu pełnego energii, bo już z daleka czuć miłość, nie przelewa się nam , nie możemy pozwolić sobie na "uszczęśliwiające" zachcianki ale mamy coś więcej, mamy największy SKARB na świecie, dzieci, które rosną i powodują że szczęście samo przychodzi. Pozdrawiam Edyta Wiśniewska !

 10. Czuję się szczęśliwa, gdy moje dziecko jest zdrowe. Pamiętam, gdy po porodzie czekałam 2 tygodnie na wyniki badań, pamiętam ten strach zaglądający prosto w oczy, pamiętam niepokój, pamiętam łzy i pamiętam brak radości. Dziś jestem szczęśliwa, mimo, że nie jestem idealną matką, z sześciopakiem na brzuchu, nie mam pięknie wystylizowanego syna na tle skandynawskiego pokoju w bieli i nie przygotowuję dań rodem z restauracji z 5 gwiazdkami Michelin – jestem szczęśliwa, bo mam zdrowe dziecko.

 11. Czuję się szczęśliwa jak patrze na moje dzieci, na to jak rosną, jak uczą się nowych rzeczy….czuje sie szcześliwa, jak inni ze mna sa szczęśliwi, czuję się szczęśliwa każdego dnia, za to co mam. Wyznaję jedną zasadę szczęście się mnoży gdy dzielisz je z reszta….

 12. Czuję się szczęśliwa gdy mój mężczyzna życia czyli mąż obejmuje mnie i mów że kocha mnie, w tedy chce mi się żyć wiem dla kogo żyje i chcę być szczęśliwa, a teraz czekam kiedy słowo kocham cię usłyszę od mojej córki która jeszcze trochę i zacznie mówić…to jest szczęście rodzina???

 13. Czuję się szczęśliwa, gdy mam ich razem przy sobie. Nie potrzebuję wtedy nic więcej do szczęścia. Jedzenie, widok za oknem, pogoda, atmosfera -wszystko smakuje inaczej w ich towarzystwie. To cudowne móc to przeżywać ze swoimi bliskimi.

 14. Szczęście można widzieć na kilka sposobów, dla każdego bycie szczęśliwym oznacza coś innego.

  Ja nie mamy pięknego domu z ogrodem w spokojniej okolicy, ale małe mieszkanie w
  którym ciepła nie brakuje. Nie mam auta, za to gdy trzeba to mknę moim ulubionym
  rowerem. Nie jeżdżę co roku na wakacje, ale za to staram się spędzać miło czas z
  rodziną tu na miejscu. Nie mam grubego portfela, ale mam wspaniałych przyjaciół. A CZUJE SIĘ SZCZĘŚLIWA GDY: Wstaje rano, świeci słońce i słyszę „mamusiu”, gdy wiem że mam dla kogo żyć, że ktoś dobry czuwał gdy było źle, gdy kocham i jestem kochana, gdy spędzam czas z moją rodziną, mam ich wsparcie i ciepłe słowo w chwilach zwątpienia, gdy mogę powiedzieć „dzień dobry” każdemu dniu i usiąść wygodnie w fotelu gdy zbliża się wieczór, planując
  kolejny intensywny dzień… nasz dzień…

  …a uzupełnieniem tego szczęścia od 2 lat jest moje serduszko ze zdjęcia (może niektórzy nie widzą tu szczęścia, dla nas to szczęście jest ogromne!), które mknie ze mną na rowerze tuląc swojego przyjaciela kotka i dzieli się ze mną swoim słodkim uśmiechem,
  radując tym samym moje serce – w takich właśnie chwilach CZUJĘ SIĘ SZCZĘŚLIWA!

 15. Czuję się szczęśliwa, gdy jestem sobą, nikogo nie udającą tryskającą energią osobą, niezależnie od tego, czy budzę się wypoczęta rano, czy mam ładną fryzurę czy z włosów siano, czy mam za sobą noc nieprzespaną, czy też buzię po śniadaniu z synkiem czekoladką umorusaną, czy mam na twarzy makijaż pełny, czy też panuje na mej twarzy chaos zupełny, czy mam oczy podkrążone lub gdy dostrzegam kilogramy nadprogramowe, gdy ćwiczę i jak burak jestem czerwona, a ma skóra strasznie spocona – nauczyłam się we wszystkim dostrzegać cechy pozytywne, co odpędza ode mnie myśli negatywne, pozwala akceptować siebie ze wszystkimi wadami i żyć w zgodzie ze swoimi niedoskonałościami. Bo zawsze kiedy ma twarz jest w uśmiech ubrana, czuję się kobieca, szczęśliwa i dowartościowana. Uwielbiam swoje życie, swą rodzinę i duszę…"Czuję się szczęśliwa!" – powiedzieć to muszę. Nie muszę wyglądać jak z okładki modelka, bo w czym innym tkwi siła mego szczęścia wielka! To "ONI" i ich słodkie spojrzenia, po których świat na piękniejszy się zmienia, to ich wyznania miłości w moją stronę skierowane, i chwile spędzone u ich boku zabawne, miłe i zwariowane. Bo wiecie? Każda kobieta jest szczęśliwa gdy wierzy w siebie i ma kogoś, kto koloruje jej świat, nawet gdy jest szary, bury i ponury…a ja mam wspaniałego męża i kochanego synka!
  #szczesciezpinio #szczesciezlamps
  Anna Klichowska

  Anna Klichowska

 16. https://www.youtube.com/watch?v=OX8D22Tq1uw&feature=youtu.be

  Czuję się szczęśliwa bo.. widać to na załączonym filmiku 🙂 Korzystając z chwili spokoju w remoncie (narzeczony pracuś) postanowiłam przełamać się i opowiedzieć o swoim powodzie do radości. Może nie jest to najlepsza jakość, ale miło było podzielić się swoją radością i uzasadnieniem, co jest jej powodem. Do skończenia pokoiku dla naszego Maleństwa jeszcze trochę, co widać w tle, no ale dzięki osobom, którzy są wokół nas wszystko idzie piękniej, szybciej, sympatyczniej 🙂 Takie łączenie przyjemności (miłość, przyjaciele, rodzina, tworzenie pokoiku, spotkania z tymi ludźmi, rozmawianie, wspólne śmianie się..) jest najlepszą rzeczą, jaką mogłam sobie wymarzyć, można powiedzieć, że jestem szczęściarą. A zwieńczenie szczęścia pokaże nam się w grudniu, kiedy to Maleństwo będzie już z nami.. wtedy myślę, że nastąpi kulminacja naszego szczęścia 😀 życzę każdemu, by odnalazł powód do szczęscia każdego dnia 🙂 Pozdrawiam gorąco 🙂

  Natalia Piaskowska

  #szczesciezpinio #szczesciezlamps

 17. Witam. Wysłałam filmik konkursowy na maila, gdyż nie udało mi się go tutaj zamieścić :/ Próbowałam do ostatniej chwili (może Tobie się uda?).. Pozdrawiam, Dagmara Chmurzyńska-Rutkowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here