Blogosfera Canpol

0
600
Firmę Canpol każda mama na pewno zna i chociaż raz używała jakiegoś produktu tej firmy. W swojej ofercie posiadają pełną gamę produktów dla niemowląt, od smoczków poprzez zabawki, gryzaki aż do ręczników i podgrzewaczy elektrycznych. Produkty firmy Canpol cechuje bogactwo wzorów, kolorów a przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, wszystkie wyprodukowane są z bezpiecznych surowców i wolne od BPA. Dają dzieciom radość i pomagają w ich rozwoju.
Firmie Canapol bardzo zależy na opinii rodziców używających ich produktów, dlatego zachęcają wszystkich do testowania i dzielenia się swoją opinią z innymi. Każdy kto prowadzi bloga i ma ochotę przetestować ich produkt, może zarejestrować się w serwisie firmy, wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy do Blogosfery, a jeśli zostanie wybrany przetestować konkretny produkt i zrecenzować go na swoim blogu.
Zachęcam wszystkie mamy do skorzystania z możliwości przetestowania oferowanych produktów przez firmę Canpol,  a zarejestrować można się tu:
http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi szalenie miło jeśli:

- polubisz i udostępnisz go dalej

- zostawisz komentarz.

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami?

Koniecznie polub nas na Facebooku, dodatkowo dużo zdjęć, których nie pokazuję na blogu znajdziesz na naszym profilu na Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here