Latać wysoko jak ptak, czyli sesja produktowa dla Muzpony

6
1006

Pamiętasz pokazywałam Ci kiedyś moją sesję produktową z której jestem bardzo dumna? Jeśli nie pamiętasz tych fotografii słodkich maluszków, które krążą teraz po całym świecie to możesz je sobie przypomnieć zaglądając na wpis: „Sesja produktowa dla Effii” oraz „Warto spełniać swoje marzenia„. Ogarnąć 5 bobasów w jednym czasie to było dla mnie niezłe wyzwanie, dlatego co jakiś czas z chęcią przyjmuję propozycje zrobienia sesji produktowej dla polskich firm. Dla fotografa amatora jest to też mega wyróżnienie, a jeśli firma do mnie wraca co sezon z nowymi produktami tym bardziej się jaram i czuję doceniona. Jedną z takich firm jest Muzpony z fantastyczną Agatą na czele, dużo zdjęć, które widzisz na ich stronie jest mojego autorstwa, nie koniecznie tylko te z moimi dzieciakami, a moją ulubioną oprócz tej, którą pokażę Ci za chwilę jest sesja produktami z kolekcji Country, ta którą pokazałam Ci przy okazji wpisu „Zamknięta w swoim małym świecie„, w sumie to do tej pory ten wpis jest aktualny, mimo że napisałam go rok temu i cały czas próbuję się otworzyć, to wydaje mi się, że przez ostatnie kilka miesięcy zamknęłam się w sobie jeszcze bardziej.

Pewnie dlatego tak mało mnie w internecie, mało piszę na blogu, mało pokazuję się na facebooku i instagramie, częściej w ogródku siedzę, coś w domu porobię, z dzieciakami w piasku patykiem podłubię i tak mi dni mijają, a wieczorem może nawet miałabym ochotę popisać, jakieś zdjęcie nowe dodać, ale niepotrzebnie na innych patrzę, bo ten lepiej, tamta więcej i w sumie tyle tych blogów się narobiło, że każdy coś dla siebie znajdzie, więc po co jeszcze ja. I tak zamykam komputer z myślą, że po co skoro wszyscy lepsi ode mnie, tak te internety nieźle mogą zdołować jak człowiek zapomni, że jednak musi się komuś to podobać skoro, czasem tu zajrzysz, może łapkę w górę klikniesz, kopa motywacyjnego w postaci komentarza zostawisz, do tego ktoś maile ze zleceniami wysyła, więc w gąszczu tysięcy innych, coś w sobie człowiek ma, chyba 😉

I o siebie trzeba zawalczyć i czasami przypomnieć sobie, co się fajnego w życiu robi i robić to dalej, więc dla przypomnienia sobie o tym co fajne i Tobie o tym, że nadal tu jestem moje kilka zdjęć, a całą kolekcję Ptaszki i więcej zdjęć możesz zobaczyć TU. Ja produkty tej firmy polecam z czystym sumieniem, sama używam od kiedy mam dzieci – jakościowo świetne, prałam mnóstwo razy, wzory nie schodzą, nic się nie pruje, w pięknych opakowaniach, więc na prezent można kupić.

Czasem w końcu trzeba zdać sobie sprawę, że nikt za nas nic nie zrobi i siedzenie i czekanie na gwiazdkę z nieba nic nam nie da, trzeba wstać i polecieć wysoko jak ptak – samemu.

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi szalenie miło jeśli:

- polubisz i udostępnisz go dalej

- zostawisz komentarz.

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami?

Koniecznie polub nas na Facebooku, dodatkowo dużo zdjęć, których nie pokazuję na blogu znajdziesz na naszym profilu na Instagramie.

6 KOMENTARZE

  1. Świetne zdjęcia 👌Idziesz do przodu kobieto jak burza, tylko się nie poddawaj. Ten blog to nie tylko dla innych… głównie wspaniały pamiętnik dla Ciebie i Twojej rodziny. Widzę oczami wyobraźni Antosię za 20 lat, która ze łzami w oczach czyta to wszystko i oglada zdjęcia 🙂 na pewno pomyśli sobie wtedy ciepło o Tobie, Twoich chęciach instaraniach i powie: co ta mama od siebie chce? No czepia się sama siebie nie wiadomo po co 😂 Hihi pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy 🤗

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here