DIY – baner literowy

48
7919

Robiąc w święta króliczą girlandę, specjalnie do kącika mojej córci, okazało się, że jest to bardzo prosty i efektowny dodatek. Po ściągnięciu go ze ściany zrobiło się jakoś pusto i czegoś po prostu mi brakowało. Takie banery literowe, z których można tworzyć dowolne wyrazy, bez problemu kupicie w sklepach internetowych, ale po co skoro są drogie a zrobienie ich zajmuje 30 minut. Sami możecie je zrobić w dowolnym kolorze i rozmiarze.

Materiały potrzebne do zrobienia baneru:

  • brystol, lub kolorowy karton
  • klej lub taśma klejąca
  • nożyczki
  • wydrukowany szablon litery lub dowolnego kształtu
Wydrukowany szablon odbijacie na kartonie z którego będzie baner, tak na prawdę nie musicie drukować szablonów, możecie po prostu narysować to co chcecie mieć na ścianie. Ja chciałam żeby moje litery były wszystkie jednakowej wielkości dlatego wolałam je wydrukować. Oprócz liter z kartonu trzeba też wyciąć proste paski do których przykleimy nasze litery, ich długość zależy od wielkości liter i kształtów które chcemy przykleić. Potem wystarczy wszystko posklejać klejem lub taśmą dwustronną i przykleić do ściany.
napisy na ścianę
kids room
pokój dziecięcy

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi szalenie miło jeśli:

- polubisz i udostępnisz go dalej

- zostawisz komentarz.

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami?

Koniecznie polub nas na Facebooku, dodatkowo dużo zdjęć, których nie pokazuję na blogu znajdziesz na naszym profilu na Instagramie.

48 KOMENTARZE

  1. Nasza córcia na razie ma kącik u nas w sypialni dlatego nie chcę za bardzo kąbinować i robić coś na stałe, zebym w każdej chwili mogła ściągnąć, wynieść i żeby nasza sypialnia znowu była tylko dla nas 🙂

  2. Oj kochana gdybym ja pamiętała 🙂 Całkowicie nie pomyślałam o tym że mogłam to zapisać i teraz pewnie już bym musiała szukać, żeby zrobić takie same literki 🙁 Ale fajne to w tym jest że można mieć za każdym razem coś innego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here