Nasza przygoda z dinozaurami, czyli jak spędzić niezapomniany wakacyjny weekend z dziećmi

0
7942

Wiadomo, że w wakacje największym problemem rodzica jest zaplanowanie czasu, tak żeby dzieciaki się nie nudziły i jeszcze do tego przeżyły taką przygodę o której będą mogły opowiadać przez cały rok.

My mamy jedno miejsce, gdzie jeździmy przynajmniej dwa razy w roku – Jura Park w Bałtowie. Uwierzcie mi, że przez cały weekend nawet przez chwilę wasze dzieci się nie będą nudzić. My co prawda zawsze jeździmy na jeden dzień, ale jeszcze nigdy nie zdążyliśmy w tym czasie skorzystać ze wszystkich atrakcji jakie tam czekają na dzieciaki.

Oprócz głównej atrakcji, jaką jest spacer wśród dinozaurów, jest mnóstwo innych, np. konie, przejazd autobusem wśród zwierząt, place zabaw itp., wszystko przeczytacie na ich stronie juraparkbaltow.pl

Koniecznie obejrzyjcie nasz filmik, ja wiem, że ostrość nie ta, że jakość nie profesjonalna i z rąsi, więc ciągle trzepie filmem, ale jak oglądam te nasze podróże po kilku miesiącach czy po roku, to zawsze się wzruszam i nie liczy się dla mnie wtedy, że coś jest nie tak z jakością, liczą się uśmiechnięte na nim buzie. Te filmiki z naszych podróży robię dla siebie, ale w sumie jak już jest gotowy to sobie myślę, że fajnie jest się tą przygodą z kimś podzielić. Bo to nie jest spot reklamowy taki wiecie, jakie ogląda się w telewizji i w sumie zastanawiasz się ile w nim prawdy a ile retuszu, takie filmiki prawdziwej rodziny se najfajniejsze, przynajmniej ja takie najbardziej lubię oglądać, bo wiesz czy faktycznie jest po co w to miejsce jechać.

Dlatego teraz usiądź wygodnie i włącz play 😉

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi szalenie miło jeśli:

- polubisz i udostępnisz go dalej

- zostawisz komentarz.

Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami?

Koniecznie polub nas na Facebooku, dodatkowo dużo zdjęć, których nie pokazuję na blogu znajdziesz na naszym profilu na Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here